Nízkoenergetický dům v Rajhradě

 

 Popis domu

Nízkoenergetický bungalov s prostornou garáží v Rajhradě je postaven z Ytongu P2-500 250mm a zateplen 200 mm grafitovým fasádním polystyrenem.

Samonosná valbová střecha je zhotovena ze zbíjených vazníků,stropy ze sádrokartonu,zatepleny 460 mm vaty.

Okna byla použitá s trojskly pro nízkoenergetické domy a pomáhají ve slunečných dnech s vytápěním domu.

Dům je vybaven rekuperací Paul Santos a solárním ohřevem TUV.

Topení je elektrické podlahové.

0dhadované náklady na topení se pohybují cca 10000 Kč ročně.

 

Reference

Již několik měsíců s rodinou spokojeně obýváme dům dodaný firmou Pasidum pana Jiřího Martince. Rádi bychom mu touto cestou poděkovali za dodávku kvalitního díla a vstřícný přístup během jeho realizace. S panem Martincem a jeho zaměstnanci je skvělá domluva a vždy platilo to, na čem jsme se domluvili. Já i stavební dozor můžeme potvrdit, že veškeré práce byly prováděny kvalitně a s náležitou odborností, byly také používány nadstandardní materiály a technologické postupy, což je u stavby nízkoenergetické stavby kriticky důležité. Obrovským pozitivem je také veliká vstřícnost pana Martince, který se snaží každý problém i požadavek zákazníka řešit okamžitě, efektivně a kvalitně. I pro subdodávky si firma zvolila stejně kvalitní dodavatele.
V domě vše funguje jak má, je tichý, teplý a prosvětlený. Od května nemusíme dohřívat vodu, neboť solární kolektory zajišťují dostatečné množství teplé vody. I v nejteplejších dnech se teplota v domě drží na přijatelných 26 stupních díky skvělé tepelné izolaci a venkovním žaluziím. Díky rekuperační jednotce máme dům konstantně provětraný, zbavený jakékoliv vlhkosti a pachů, navíc se díky filtraci do domu nedostává prach z okolí, kde se dokončuje několik dalších staveb.
Z výše uvedených důvodů se nezdráháme doporučit pana Martince a jeho firmu Pasidum dalším zájemcům o kvalitní, zdravé a nízkonákladové bydlení.

Spokojení zákazníci,

manželé Stupkovi, Rajhrad
 

Ptejte se nás, obratem Vám odpovíme.

Pro úspěšné odeslání dotazu musíte vyplnit všechna pole formuláře.

Abychom věděli, kam na dotaz odpovídat. Nebojte se, váš telefon ani e-mail nikomu nedáme.

Jiří Martinec, majitel

Jiří Martinec, majitel
Jak stavět, a proč by nás měly zajímat provozní náklady domu?

Vybraná realizace

Vybraná realizace

Nízkoenergetický dům v Čejkovicích
S prací a celkovým přístupem pana Martince jsme byli spokojeni. Práce na kterých jsme se dohodli byly provedeny ve stanoveném termínu a kvalitě. Jednání byla rychlá a bezproblémová, cena byla dodržena.Firmu Pasidum mohu všem doporučit.

Zasloužíte si dům se stále čerstvým vzduchem, kde lze pracovat, hrát si s dětmi...

Pasidum