Rekuperační jednotka Paul Novus 300

 

Novus 300:

Rekuperační jednotka Novus

Objem vzduchu při 100 Pa [m3/h] max. 300
Užitková plocha [m2] do 230
Účinnost [%] 93 - 94,4
Příkon [w] 17 - 117

 

Rekuperace s rekuperační jednotkou Novus

Rekuperační jednotka Novus 300 se zpětným ziskem tepla společnosti Paul je kompaktní zařízení určené pro větrání bytových a kancelářských prostor s požadavkem na množství vyměněného vzduchu 80 - 300 m3/hod. Rekuperační jednotka je osazená vysokoúčinným protiproudým kanálkovým výměníkem (chráněný evropským patentem).

 

Rekuperační jednotka se vyznačuje variabilitou v možnostech montáže, což umožňuje optimálně navrhnout napojení vzduchovodů s ohledem na délku a polohu potrubí. Rekuperační jednotka Novus je vhodná k větrání prostorů o různé velikosti, což umožňuje široké rozpětí nastavení výkonu ventilátoru.

 

Zařízení splňuje vysoké nároky z hlediska efektivity, účinnosti a komfortní obsluhy. Standardní výměník v rekuperačních zařízeních Novus 300 je na přání možné nahradit speciálním výměníkem se zpětným ziskem vlhkosti, kterým lze získat větší část vzdušné vlhkosti z odpadního vzduchu zpět. Tato vlastnost umožňuje zkvalitnění obytného prostředí především v prostorách s malou produkcí vlhkosti a suchým vzduchem.

Více o rekuperační jednotce:

Technické údaje Novus 300

Certifikát Novus

Ptejte se nás, obratem Vám odpovíme.

Pro úspěšné odeslání dotazu musíte vyplnit všechna pole formuláře.

Abychom věděli, kam na dotaz odpovídat. Nebojte se, váš telefon ani e-mail nikomu nedáme.

Jiří Martinec, majitel

Jiří Martinec, majitel
Jak stavět, a proč by nás měly zajímat provozní náklady domu?

Vybraná realizace

Vybraná realizace

Nízkoenergetický dům v Čejkovicích
S prací a celkovým přístupem pana Martince jsme byli spokojeni. Práce na kterých jsme se dohodli byly provedeny ve stanoveném termínu a kvalitě. Jednání byla rychlá a bezproblémová, cena byla dodržena.Firmu Pasidum mohu všem doporučit.

Zasloužíte si dům se stále čerstvým vzduchem, kde lze pracovat, hrát si s dětmi...