Rekuperační jednotka Paul Focus 200

 

Focus 200:

Rekuperační jednotka Focus

Objem vzduchu při 100 Pa [m3/h] max. 200
Užitková plocha [m2] do 150
Účinnost [%] 91
Příkon [w] 20 - 90

 

Rekuperace s rekuperační jednotkou Focus

Rekuperační jednotka Focus 200 se zpětným ziskem tepla společnosti Paul je kompaktní zařízení určené pro větrání bytových a kancelářských prostor s požadavkem na množství vyměněného vzduchu do 200 m3/hod. Rekuperační zařízení je osazené vysokoúčinným protiproudým kanálkovým výměníkem (chráněn evropským patentem).

 

Rekuperační jednotka FocusRekuperační jednotka se vyznačuje variabilitou v možnostech montáže, což umožňuje optimálně navrhnout napojení vzduchovodů s ohledem na délku a polohu potrubí. Je vhodná k větrání prostor s různou velikostí, které umožňuje široké rozpětí nastavení výkonu ventilátoru.

 

Větrací jednotka splňuje vysoké nároky z hlediska efektivity, účinnosti a komfortní obsluhy. Standardní výměník tepla v rekuperační jednotce Focus 200 je možné vyměnit za speciální výměník se zpětným ziskem vlhkosti, kterým lze získat větší část vzdušné vlhkosti z odpadního vzduchu zpět. Tato vlastnost umožňuje zkvalitnění obytného prostředí v prostorách s malou produkcí vlhkosti a suchým vzduchem.

Více o rekuperační jednotce:

Technické údaje Focus 200

Certifikát Focus 200

Ptejte se nás, obratem Vám odpovíme.

Pro úspěšné odeslání dotazu musíte vyplnit všechna pole formuláře.

Abychom věděli, kam na dotaz odpovídat. Nebojte se, váš telefon ani e-mail nikomu nedáme.

Jiří Martinec, majitel

Jiří Martinec, majitel
Jak stavět, a proč by nás měly zajímat provozní náklady domu?

Vybraná realizace

Vybraná realizace

Nízkoenergetický dům v Čejkovicích
S prací a celkovým přístupem pana Martince jsme byli spokojeni. Práce na kterých jsme se dohodli byly provedeny ve stanoveném termínu a kvalitě. Jednání byla rychlá a bezproblémová, cena byla dodržena.Firmu Pasidum mohu všem doporučit.

Zasloužíte si dům se stále čerstvým vzduchem, kde lze pracovat, hrát si s dětmi...